×

Доставка та оплата

Доставка

Самовивіз     -    з м. Житомир за попередньою домовленістю. Замовлення від 1000 гривень (за вирахуванням усіх знижок) доставляються на Вашу адресу в межах міста за рахунок Інтернет-магазину MyBeads.

Нова пошта (до відділення)    -    відправка здійснюється після 100% оплати замовлення кожній будній день в порядку черговості оплат. Вартість пересилання покупець оплачує на пошті. Замовлення від 1000 гривень (за вирахуванням усіх знижок) пересилаються за рахунок Інтернет-магазину MyBeads.

Нова пошта (кур'єрська)   -    відправка здійснюється після 100% оплати замовлення кожен будній день (крім суботи та неділі) у порядку черговості оплат. Вартість пересилання покупець оплачує на пошті. Замовлення від 1500 гривень (за вирахуванням усіх знижок) пересилаються за рахунок Інтернет-магазину MyBeads.

Нова пошта (накладний платіж)    -   відправка здійснюється після внесення передоплати у розмірі 100 гривень кожен будній день (крім суботи та неділі) у порядку черговості оплат. Вартість пересилання покупець оплачує на пошті. Замовлення від 1000 гривень (за вирахуванням усіх знижок) пересилаються за рахунок Інтернет-магазину MyBeads.

Укрпошта стандарт    -    відправка замовлень здійснюється після 100% оплати замовлення кожного понеділка та четверга у порядку черговості оплат. Вартість пересилання покупець оплачує на пошті. Замовлення від 700 гривень (за вирахуванням усіх знижок) пересилаються за рахунок Інтернет-магазину MyBeads. У формі для адреси при оформленні замовлення вкажіть, будь ласка, Ваш поштовий індекс, населений пункт, вулицю, номер будинку та квартиру (або позначку "до запитання").

Укрпошта експрес    -    відправка замовлень здійснюється після 100% оплати замовлення кожного понеділка та четверга у порядку черговості оплат. Вартість пересилання покупець оплачує на пошті. Замовлення від 700 гривень (за вирахуванням усіх знижок) пересилаються за рахунок Інтернет-магазину MyBeads. У формі для адреси при оформленні замовлення вкажіть, будь ласка, Ваш поштовий індекс, населений пункт, вулицю, номер будинку та квартиру (або позначку "до запитання"). Для надсилання замовлення даним способом вказуйте, будь ласка, у формі для адреси також позначку "експрес", за відсутності відповідної позначки за замовчуванням всі замовлення укрпоштою надсилаються способом "стандарт".

Міжнародна доставка    -    відправка здійснюється після 100% оплати замовлення, а також вартості пересилки. Доставка здійснюється авіасполученням методом "дрібний пакет", якому присвоюється трек-номер для відстеження.
Терміни міжнародної доставки – у середньому 2 тижні.
Вартість авіадоставки до країн ближнього зарубіжжя становитиме:
до 250 грам - 7.05 $;
до 500 грам - 13.95 $;
до 1 кг - 19.76 $;
до 2 кг - 25.57 $.
У цю вагу також входить упаковка (картонна коробка).

Для відправки в той же день Новою поштою оплата за замовлення повинна надійти до 12:00, за відсутності форс-мажорів та великої завантаженості замовлення буде відправлено цього ж дня. Надсилання укрпоштою здійснюється наступного дня після оплати або найближчого дня відправлення (понеділок або четвер).

Оплата

Готівка    -    тільки при самовивозі з м. Житомир.

Оплата через сервіс LiqPay    -    при оформленні замовлення необхідно вибрати пункт "Оплата карткою Visa/MasterCard", після чого Ви будете перенаправлені на сторінку оплати, де у способі оплати необхідно буде вибрати метод оплати LiqPay. Платити можна відразу ж на сторінці оплати, нашого підтвердження та реквізитів чекати не обов'язково, всі залишки регулярно переписуються для уникнення нестиковок.

Оплата через Приват24    -    при оформленні замовлення необхідно вибрати пункт "Оплата карткою Visa/MasterCard", після чого Ви будете перенаправлені на сторінку оплати, де у способі оплати необхідно буде вибрати "Оплатити через Приват24". Платити можна відразу ж на сторінці оплати, нашого підтвердження та реквізитів чекати не обов'язково, всі залишки регулярно переписуються для уникнення нестиковок.

Оплата карткою Visa/MasterCard    -    при оформленні замовлення необхідно вибрати пункт "Оплата карткою Visa/MasterCard", після чого Ви будете перенаправлені на сторінку оплати, де у способі оплати необхідно буде вибрати метод оплати "Карта". Платити можна відразу ж на сторінці оплати, нашого підтвердження та реквізитів чекати не обов'язково, всі залишки регулярно переписуються для уникнення нестиковок.

Оплата через термінали та каси банків    -    при оформленні замовлення необхідно вибрати пункт "Оплата карткою Visa/MasterCard", після чого Ви будете перенаправлені на сторінку оплати, де у способі оплати необхідно буде вибрати метод оплати "Рахунок", який буде автоматично надісланий на Вашу адресу електронної пошти і Ви зможете оплатити його протягом 3-х робочих днів.

Накладний платіж    -   післяплатою замовлення доставляються лише через службу "Нова пошта" з передоплатою у розмірі 100 гривень. Реквізити для передоплати будуть надіслані на адресу електронної пошти, вказану при оформленні замовлення. Залишок суми, а також комісію за пересилання коштів (20 гривень + 2% від суми, що перераховується) Ви оплачуєте на пошті при отриманні.

Міжнародні грошові перекази    -    міжнародні замовлення оплачуються через системи грошових переказів. Їх можна здійснювати у доларах чи євро. Приймаємо оплати через системи PayPal, Western Union, Money Gram. Оплата здійснюється за курсом на момент переказу платежу. Розмір комісії залежить від системи переказу. 

Рахунок за Вашим замовленням необхідно сплатити протягом 3-х робочих днів, після закінчення цього терміну замовленню буде надано статус "Скасоване" і бронювання з нього буде знято.